KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13418010
nr 1341 8010
Akvareller
2 st, bland annat Marja Jaanivald. Signerad. Motivet: 18x23-20x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:39:37
100 kr
150 kr
200 kr